O-nas

 

Ensun s.r.o. je autorizovaný a oficiální distributor fotovoltaických panelů Bluesun Solar.

Společnost se zabývá uváděním nejkvalitnějších produktů Bluesun Solar na evropský trh. Produkty jsou vyráběny na základě nejnovějších výzkumů a předních výrobních technologií. Velkou výhodou fotovoltaických panelů je velmi dlouhá garantovaná životnost a účinnost.
 
Sluneční energie Bluesun
Odborník v oblasti výroby solární energie. Zaměřuje se na inženýrské mono a polykrystalické články na výrobu modulů. Společnost vytvořila kompletní výrobní řetězec pro vývoj a výrobu zařízení nejvyšší kvality na bázi vlastních křemíkových destiček. Skupina zavedla moderní, automatická výrobní zařízení z Německa, Itálie a Japonska. Kromě toho byly integrovány špičkové inženýrské systémy a systémy řízení výroby. Vybudovala mezinárodní výzkumný a vývojový tým složený z odborníků v oblasti managementu a výroby solární energie. Založila také platformy výzkumu a vývoje, jako je Národní centrum pro podnikové technologie, inženýrské a výzkumné centrum Zhejiang, Bluesun Solar Research Institute. Bluesun Solar plánuje do tří až pěti let zvýšit výrobní kapacitu solárních článků na 1 GMW. Zároveň neustále pracuje na nových fotovoltaických modulech a projektech souvisejících s výrobou energie, čímž se stává jednou z největších výrobních společností v oblasti solární techniky.
 
NAŠE MISE:
Prezentovat výhody obnovitelné energie s pozitivním vlivem na okolní prostředí.
 
NAŠE VIZE:
Být kompetentní společností v oblasti obnovitelné energie.
 
Pomoci rezidenčním a komerčním zákazníkům snížit jejich vliv na životní prostředí instalací pokročilých systémů solární energie.

 

 

 

Filtr
Cena