adresa ensun

Ensun s.r.o.
Morovno 5,
                  972 31 Ráztočno
                  Slovensko

Otváracie hodiny ensun

OTEVÍRACÍ HODINY
Pon-Pia: 7:30 -15:30
                  Sobota: Zavřeno
                  Neděle: Zavřeno

email ensun

EMAIL
info@ensun.sk


telefon ensun

KONTAKTUJTE NÁS
+421 902 897 383

 

DOPRAVA ZDARMA
pre objednávky nad 120 000Kč
 
UNIKÁTNÍ PRODUKTY
prémiová kvalita výrobků

 

 

NářadíDedra

Psal se rok 1991, když se na světovém trhu poprvé objevila společnost s jasnou marketingovou vizí. Vzít jakýkoli populární nástroj, vylepšit ho a zlevnit. Od svého uvedení na trh se společnost nesnažila tuto politiku měnit a neustále dokazuje, že její ruční a stavební nářadí patří mezi nejlepší na současném trhu.
 
 
Pneumatické nářadí Pansam
Během prvních deseti let činnosti vznikla pod hlavičkou společnosti Dedry Exim oblíbená značka Pansam, která do dnešní doby přináší na trh kvalitní pneumatické nářadí a kompresory. První roky jsou pro každou společnost obtížné, je třeba si vybudovat jméno, etablovat se a nastavit strategii výdělku. Jakmile se vody uklidnily a společnost Dedra Exim našla svou cestu, začala navazovat důležitá partnerství s oblíbenými obchodními sítěmi.
 
 
Další skvělé nástroje Dedra
V následujících letech netrvalo dlouho a nabídka ručního a elektrického nářadí se rozšířila o mimořádně oblíbené svářečky a brusky na sádrokarton. Bylo zřejmé, že se Dedra snaží prorazit také se stavebním nářadím, které lze používat v poloprofesionálním prostředí. Jak ruční, tak stavební či dílenské nářadí bylo a bude vždy vyráběno s maximálním ohledem na poměr cena/výkon.
 
 
Dedrá větrání, topení, ohřívače, zvlhčovače vzduchu, kompresory ohřívačů.
Společnost Dedra se samozřejmě posunula dál a za každým takovým krokem stál úspěch kroku předchozího. S plnou důvěrou se začala zajímat o oblast, kde větrání, topení, ohřívače, zvlhčovače, ohřívače kompresory hrají hlavní roli. Veškerý výše zmíněný sortiment pak vychází pod konkrétními značkami, jako jsou Descon, Stanley a další. Na slovenský trh vstoupila společnost Dedra až s příchodem roku 2013 a získává zde stále větší oblibu.
 
 
Mezi poslední kroky společnosti v oblasti výroby ručního, stavebního a dílenského nářadí pak patří mechanické nářadí, kde najdete nejrůznější klíče, goly a vše, co můžete v dílně potřebovat.
Filtr
Cena