BYD BYD

BYD je globální technologická společnost se sídlem v Číně, která je známá pro svá řešení v oblasti elektrických vozidel a obnovitelné energie. Společnost byla založena v roce 1995 a rychle se stala jedním z lídrů v oblasti elektrifikace dopravy a vývoje solárních a bateriových technologií.
 
Hlavní oblasti činnosti společnosti BYD zahrnují:
 
Elektrická vozidla: BYD je známé výrobou elektrických automobilů, autobusů, elektrických nákladních vozidel a jiných elektrických dopravních prostředků. Společnost vyrábí také baterie pro tato vozidla.
 
Solární a energetická řešení: BYD se aktivně zapojuje do vývoje solárních a bateriových technologií. Nabízí solární panely, bateriová úložiště a jiné produkty pro obnovitelnou energii.
 
Baterie a energetická úložiště: Byd je jedním z předních výrobců lithium-železofosfátových (LiFePO4) baterií, které jsou využívány nejen v elektrických vozidlech, ale také v solárních a energetických úložištích.
 
Elektrická doprava a veřejná doprava: Byd je známé svými elektrickými autobusy a jinými elektrickými dopravními prostředky, které jsou využívány v městských hromadných dopravních systémech po celém světě.
 
Společnost BYD se snaží posouvat hranice v oblasti ekologické a udržitelné dopravy a energetiky. Její technologie mají pozitivní vliv na snižování emisí skleníkových plynů a zlepšení kvality ovzduší. Je významným hráčem v globálním úsilí o udržitelnou budoucnost.
Filtr
Cena